Meie õpetajad
vokaal

Dagmar Oja vokaal

Dagmar on laulmist õppinud Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis. Ta on taustalaulja olnud ja on siiani erinevatel Eesti ja välismaa artistidel nagu: 2QS, Liis Lemsalu, Sahlene, Ira Losco, Paul Young, Double You, Ivo Linna, Anne Veski jpt. Dagmar on tausta laulnud ka mitmel Eurovisiooni lõppvõistlusel ning paljudes muusikalistes teleprojektides. Dagmar on “Suured tüdrukud” bändi üks eestvedajatest.
kitarr

Robin Mäetalu kitarr

Robin Mäetalu on meie tiimi noorim, kuid juba väga kogenud liige. Hetkel omandab ta bakalaureusekraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias ning mängib täiskohaga Karl-Erik Taukari bändis. Ta on teinud koostööd mitmete Eesti artistidega nagu: Jüri Pootsmann ja Liis Lemsalu. Robin on samuti osalenud telesaadetes “Eesti Otsib Superstaari”,” Laula Mu Laulu”, “Uus Laul”, “Salalaul” ja paljudes teistes.
klaver

Tarvi Kull klaver

Tarvi Kull on õppinud ja täiustanud oma klaverimänguoskust Tallinna Georg Otsa muusikakoolis pop-jazz klaveri erialal. Hetkel on ta aktiivne liige sellistes bändides nagu: Tanel Padar Band, Dagö ja Miljardid. Ta on samuti olnud saatebändi liige telesaadetes "Eesti Otsib Superstaari" ja "Uus Laul".
basskitarr

Henno Kelp basskitarr

Henno on eelkõige tuntud kui eesti roki lipulaeva bändi “Terminaator” basskitarristina. Kuid, kui tema tihe graafik lubab, siis mängib ta ka ansamblites Dagö, Pantokraator ja Toomas Vanema bändis. Ta oli samuti basskitarrist saatebändis "Eesti Otsib Superstaari" aastatel 2009-2015. Hennol on magistrikraad Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiast.
trummid

Borka Hess trummid

Borka on aastate jooksul ennast tõestanud üheks "esimese valiku" trummariks Eesti professionaalses muusikamaailmas. Ta on teinud koostööd Eesti suurimate artistidega nagu: Terminaator, Tanel Padar & The Sun, Traffic, Uku Suviste, Vanilla Ninja jne. Ta on samuti osalenud paljudes telesaadetes nagu: “Eesti Otsib Superstaari”, “Me Armastame Eestit”, “Laula Mu Laulu”. Hetkel omandab ta magistrikraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias.